Exkluzivní poznávací zájezdy Facebookový profil

Rozhovory
(osobní profil)

 

           9. Interview v Literárních novinách listopad 2019 - elektronická verze

A-Dana-Literární-Noviny

 

           8. Rozhovor v ročence Svět výjimečných 2019 vydavatelství S-Press

Knihy, které pomáhají pochopit dnešní svět

 

           7. Rozhovor v MFDnes v elektronické verzi

A-Dana-MfDnes.pdf

 

           6. Elektronická verze rozhovoru ve Vánočním čísle časopisu Veřejná správa:

A-Dana-Veřejná správa

 

           5. Na 9.9.2015 jsem byla pozvaná do České televize, do milého pořadu Sama doma - od minuty 73,20: https://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/215562220600090/

 

           4. V časopise Xantypa (říjen 2014) o mně vyšel článek, po kliknutí se zvětší:

 

Xantypa Xantypa Xantypa

 

          3. V internetovém časopise isenior.cz vyšel v prosinci 2013 rozhovor redaktorky Evy Hlavsové s Danou Trávníčkovou s názvem: "Po světě nejen s nadšením a zodpovědností, ale tak trochu i s Rudyardem Kiplingem v zádech" (klikněte)

 

          2. V časopise Naše rodina č.20/2013 vyšel o mně rozhovor (Jaromír Slomek, novinář z časopisu Týden) s mými fotografiemi z různých zemí (včetně na titulní stránce): "Dana Trávníčková, Češka, která navštívila 115 zemí světa - Vím, co je za sedmero horami, sedmero řekami i sedmero moři". (klikněte)

casopis

 

          1. Nikdy jsem necestovala tak, abych si hlavně "odškrtávala" další zemi na seznamu. Až po dotazu, kolik jich bylo, jsem je v roce 2012 sečetla - a bylo jich 115. Ovšem nešlo o žádné nakouknutí do dveří, vždy o systematické poznávání dané země po pečlivé předchozí přípravě a následné stejně pečlivé dokumentaci. Přesto mě potěšilo, že poté, co jsem se dozvěděla, že existují dva cestovatelské žebříčky, napsala jsem jim, a umístila jsem se v obou na předních místech. Zeměpisné sdružení mi dokonce udělilo jejich nejvyšší cestovatelský titul - diplom.

 

diplom